قوانین و مقررات

این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و کاربران حق دانلود محتوای غیر اخلاقی، خلاف قوانین، منافی عفت عمومی و محتوای مجرمانه را ندارند، در صورت مشاهده  فایل و لینک دانلود از سرور حذف خواهد شد و همچنین اکانت کاربر غیرفعال خواهد گردید.
 
حفظ امنیت نام کاربری و رمز عبور بر عهده کاربر بوده و در صورت لو رفتن حساب کاربری به دلیل بی دقتی کاربر، این وبسایت هیچ مسئولیتی در قبال استفاده غیر مجاز فرد یا افراد دیگر از حساب کاربر نخواهد داشت.
 
چنانچه تراکنش ناموفق باشد بازگشت مبلغ حداکثر تا یک هفته پس از خرید با شماره پیگیری از طریق بخش پشتیبانی قابل انجام است.
 
سایتهای مورد پشتیبانی ممکن است در مواقعی از سال، به دلایل متعددی نظیر افزایش قیمت ارز، استقبال کم توسط سایر کاربران و یا مشکل نرم افزاری از پشتیبانی خارج شوند. درچنین مواردی لوگوی آنها از صفحه اصلی حذف می شوند. همچنین در صورت خروج یک سایت از پشتیبانی، کاربر نمی تواند بگوید که بخاطر آن سایت مشخص حجم خریداری کرده و حال که پشتیبانی از آن آپلودسنتر ممکن نیست درخواست پس گرفتن هزینه پرداختی را نماید.
 
قبل از خرید هر کدام از بسته ها از خرید خود مطمئن شوید زیرا پس از خرید بسته هزینه آن قابل برگشت نیست

این سایت جهت کمک به کاربران برای دانلود سریعتر و آسانتر محتوای اینترنتی و راحتی حال هموطنان گرامی طراحی و به هیچ عنوان قصد دخالت و ترویج استفاده از فایل های دارای حق مالکیت و همچنین مغایر با قوانین کشور و مجرمانه را ندارد، همچنین مسئولیت فایل های دانلودی به عهده کاربر بوده و این وبسایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتویات فایل ها ندارد.

در صورت گزارش هرگونه لینک دارای حق کپی رایت و مجرمانه فایل و لینک دانلود بلافاصله از سرور حذف خواهند شد.

برخی هاست دارای محدودیت تبدیل لینک روزانه هستند (هر روز امکان تبدیل میزان معینی از حجم یا تعداد لینک وجود دارد) که در بخش اعلان به کاربران اطلاع داده می­شود لذا کاربران باید دانلود از آن هاست را به روز بعد موکول کنند.
 
عضویت در سایت رپیدواید به منزله تایید قوانین سایت می باشد.
 
ممکن است این قوانین تغییر کند، بنابراین آگاهی و اطلاع یافتن از آنها به عهده کاربران سایت می باشد.