راهنمای رپیدواید

 
لینک مستقیم چیست؟
لینک هایی که با یک کلیک قابل دانلود شدن باشند، با کلیک کردن روی این لینک ها هیچ صفحه اضافی و تبلیغاتی دیگری در مرورگر کاربر باز نمی شود و مرورگر بلافاصله دانلود را شروع می کند، لینک های مستقیم را می توان برای دانلود کردن طبق برنامه زمانی مستقیما به دانلود منیجر داد. تمامی لینکهای رپیدواید مستقیم هستند. رپیدواید لینک مستقیم و با سرعت بالا در اختیار کاربران قرار می دهد.
 
قابلیت Resume لینک چیست؟
لینک هایی که قابلیت Resume دارند این برتری را دارند که اگر کاربر در حین دانلود این لینک ها ارتباط اینترنتش را قطع کند، در فرصت های بعدی قادر خواهد بود دانلود نیمه کاره خود را از همان درصدی که سری قبل دریافت کرده بود ادامه دهد، در غیر این صورت، یعنی اگر لینک قابلیت Resume نداشته باشد، کاربر در صورت قطع ارتباط ناچارا باید لینک را از ابتدا و 0% دانلود کند. تمامی لینکهای رپیدواید قابل Resume هستند. 
 
لینک غیر مستقیم چیست و چگونه می توان آنرا دانلود کرد؟ 
لینک غیر مستقیم به لینکهایی گفته میشود که برای دانلود آنها نیاز به عضویت در سایت ارائه کننده و پرداخت هزینه است.
 
نحوه کار با رپیدواید برای مستقیم کردن یک لینک چگونه است؟
پس از ورود به سایت به بخش مدیریت فایل مراجعه کرده و بر روی گزینه گردآوری فایل کلیک نمایید با این کار پنجره ای باز می شود. لینکهای خود را در اینجا وارد نموده و تا پایان فرآیند تبدیل از بستن صفحه خودداری نمایید. پس از پایان فرآیند با مراجعه به بخش مدیریت فایل، می توانید فایل های خود را دانلود نمایید.
 
 آیا می توان لینکهای خود را بصورت گروهی دانلود نمود؟ 
از بخش مبدل لینک وارد صفحه گردآوری فایل شده و لینکهای خود را بصورت گروهی یا تکی در بخش مربوطه وارد نموده و تا پایان تبدیل لینک از رفرش نمودن و بستن صفحه خودداری نمایید. پس از پایان فرآیند فایلهای خود را از بخش مدیریت فایل دانلود نمایید.
 
نحوه دسترسی به فایل‌های دانلود شده چگونه است ؟
تمامی فایل‌های دانلود شده در قسمت مدیریت فایل‌ها مشاهده و دانلود می شوند. لینک هایی که در این قسمت نمایش داده می‌شوند، لینک هایی هستند که انتقال آن‌ها به صورت کامل صورت گرفته است. لینک هایی که در حال دانلود می‌باشند در این قسمت نمایش داده نمی شوند.
 
آیا تورنت ها پس از دانلود، Seed خواهند شد؟
هدف سرویس تورنت رپیدواید و هزینه دریافتی براساس آن، دانلود و ارائه تورنت های شما به لینک مستقیم می باشد.
در حین دانلود هیچگونه محدودیتی از بابت میزان آپلود وجود ندارد (نه سرعت و نه ضریب)، اما بلافاصله پس از تکمیل تورنت، تورنت متوقف و پس از آماده سازی آن، تورنت از کلاینت ما حذف خواهد شد لازم به ذکر است که تمام حجم تورنت هنگام آپلود فایل تورنت کسر می گردد.
 
 لینک در بخش تبدیل لینک وارد شده ولی فایل در مدیریت دانلود موجود نمی باشد؟
هنگام تبدیل لینک پس از وارد نمودن آن در بخش مبدل لینک از بستن یا رفرش صفحه خودداری نموده و تا پایان فرایند صبر نمایید در غیر اینصورت لینک شما تبدیل نخواهد شد.
 
دانلود از هاستی که در فهرست هاستهای ما نیست؟
در حال حاضر رپیدواید فقط هاستهای موجود درصفحه اصلی را پشتیبانی می کند، اگر هاست مورد نیاز شما در بین آنها نیست از طریق بخش تماس با ما اطلاع دهید تا پس از بررسی نتیجه اعلام شود، رپیدواید در نظر دارد پشتیبانی هاستها را طبق نیاز کاربران گسترش دهد.
 
مدت زمان اعتبار فایل‌ها چقدر است و چگونه می‌توان این زمان را تمدید کرد ؟
مدت زمان اعتبار دانلود هر فایل پس از تبدیل، 14 روز بوده و به منظور تمدید می‌توانید ، در قسمت مدیریت فایل‌ها بر روی فایل مورد نظر گزینه تمدید تاریخ را انتخاب نماید، در اینصورت آن فایل به مدت 14 روز دیگر تمدید خواهد.
 
لینک اصلی پس از تبدیل در رپیدواید، حذف شود فایل باقی می ماند؟
پس از تبدیل هر لینک آن فایل به سرور رپیدواید منتقل شده و در بخش مدیریت فایل نمایش داده می شود، در صورت حذف لینکی اصلی در سایت مبدا اتفاقی برای فایل شما نخواهد افتاد.